Ay Profesyonel Site Yönetimi

Hakkımızda

Apartman veya site gibi toplu yaşam alanlarında pek çok farklı nedenden ötürü problemler yaşanabilmektedir. Bu problemler kimi zaman insan kaynaklı olabilirken kimi zaman da yapıdan kaynaklanan kusurlar nedeniyle oluşabilmektedir. Problemlerin ortadan kaldırılması ve çözüme kavuşturulması içinse hem hızlı hem de kesin yöntemler geliştirilmelidir.

Ay Profesyonel Site Yönetimi olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektör alanında profesyonel düzeyde apartman ve site yönetim hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaktayız. Toplu konutlarda yer alan daire sakinlerinin yaşadığı problemleri dikkatli bir şekilde analiz ettikten sonra çözüm odaklı hizmet anlayışımız ile de bu problemleri hızlıca ortadan kaldırmaktayız. Geçici çözümler üretmek yerine problemi kaynağından çözüme kavuşturarak daire sakinlerinin tekrar bir problem yaşamalarının önüne geçmekteyiz. Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımız sayesinde de yapıcı yaklaşımlarımız ile birlikte Ordu site yönetimi sağlayan diğer firmalara karşın lider konumda yer almaktayız.

Toplu konutların gelir gider yönetimi ve hem daire hem de konut içi temizlik işlemlerini de üst düzey kalitede gerçekleştirmek amacıyla hizmetlerimizi sunmaya devam ederken işinin ehli kadromuz ve ekip ruhumuz sayesinde de sektörümüzde ilerlemeye ve büyümeye de devam etmekteyiz. Gün geçtikçe artan profesyonel yönetim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sıkı şekilde çalışmalarımızı sürdürürken, ilgili yasalara ve mevzuatlara uygun hizmet anlayışımız sayesinde de güvenilir hizmetin adresi konumunda yer almaktayız. İlk günkü kalitemizi koruyarak hizmetlerimizi müşterilerimiz ile buluşturmaya da devam etmekteyiz.


Ay Profesyonel Site Yönetimi

Sosyal Medyada Biz